Zaterdag 7 juni 2025 – Middelburg VÓLkoren
Wat een dag was dat! We begonnen ons avontuur in de buitenlucht, na het inzingen in een tochtig steegje gaven we ons optreden onder het gezellige afdakje van het Waaggebouw. De wind was stevig, maar dat gaf ons nummer “Door de wind” een extra kick! We zongen met hart en ziel, en het publiek genoot met kippenvel op de armen.
Na onze buitenperformances trokken we naar de bibliotheek, waar een warm en enthousiast publiek op ons wachtte. Ze vroegen zelfs om een speciale toegift! Vol enthousiasme besloten we om “This is me” te zingen. Zonder veel voorbereiding, maar met een heleboel overgave, brachten we dit nummer ten gehore. Het was een mooi moment van saamhorigheid, en we genoten van elke minuut!
Na afloop van de optredens hebben een aantal van onze leden samen genoten van heerlijke Zeeuwse hamburgers. Maar dat bleef niet zonder gevolgen! We konden het niet laten om de tent op zijn kop te zetten door voor de enthousiaste eigenaar nog twee nummers te zingen. Wat een gezellige afsluiting van een geweldige dag!