El Pio maakt het Turfschip onveilig met voorbereiding voor nieuwe show!
Afgelopen zaterdag vond de werkzaterdag van Koor El Pio plaats bij het Turfschip, waar we van 10 tot 4 druk bezig waren met onze show “EIGENZINGIG.” Het enthousiasme en de creativiteit waren hoog, en we gaven onze show voor het eerst echt vorm.
Onze fotograaf legde elk koorlid op een speciale manier vast voor de show. Het was leuk om in de schijnwerpers te staan en we zijn benieuwd naar het eindresultaat.
Patricia en Yael, onze stagemanagers, hielpen met het sjouwen van rekwisieten, wat het proces soepel maakte. We bekeken beeldmateriaal van studenten van de Buas en testten een speciale act met het koor als publiek. Samen experimenteren was een geweldige ervaring.
We deden oefeningen om de perfecte stageopstelling te vinden en zongen alles uit het hoofd. De energie was aanstekelijk en het enthousiasme groeide.
Onze dirigent Rudy was tevreden, choreograaf Petra kreeg een beter beeld van de show, en styliste Lia was blij met het kleurenpalet dat iedereen droeg. Het was duidelijk dat we goed op weg waren en de passie voor muziek voelbaar was.
Met “EIGENZINGIG” in aantocht zijn we bijna klaar. De playlist is samengesteld door onze leden; 13 van de 90 liedjes zijn geselecteerd. De show biedt een blik achter de schermen en laat zien wie we echt zijn: het gezelligste koor waar iedereen zichzelf mag zijn.
Ben je benieuwd? Mis het niet! Bestel vandaag je kaartjes voor “EIGENZINGIG” op zaterdagavond 1 of zondagmiddag 2 november. We kunnen niet wachten om onze passie met jullie te delen!
